fbpx

Hallitus

1.1.2021 alkaen

Puheenjohtaja Petja Raaska
p. 040 766 4458
petja.raaska@turku.fi

Toni Eklund
toni.eklund@utu.fi

Teppo Forss
teppo.forss@gmail.com

Hannu Immonen
hannu.immonen@turku.fi

Nina Kallio
nina.a.kallio@gmail.com

Minttu Ojanen
minttu.ojanen@gmail.com

Pipa Turvanen
pipa.turvanen@outlook.com

Hanna Vuorio
hanna.vuorio@tyks.fi

NOUDATAMME KULLOINKIN VOIMASSAOLEVIA KORONA- RAJOITUKSIA!
Parturi-Kampaamo

Turun ammatti-instituutin parturi –kampaamopalvelut ovat taas avanneet ovensa Kotikunnaassa kesätauon jälkeen. Tervetuloa!

Etsi sivustolta